Poznaj nas lepiej!

25 LAT DOŚWIADCZENIA
W OBSŁUDZE OBIEKTÓW
GASTRONOMICZNYCH I HANDLOWYCH

Poznaj nas lepiej!
Co możemy dla Państwa zrobić?

Co możemy dla Państwa zrobić?


Specjalizujemy się w zakresie zatowarowania spożywczych sieci handlowych, hoteli, restauracji, statków w artykuły żywnościowe i monopolowe. Posiadamy własne magazyny, flotę, jak również dysponujemy zasobami w postaci doświadczonego i przeszkolonego personelu. W ramach usług wykonujemy również zaopatrzenie promów morskich operujących w portach Szczecin-Świnoujście i Gdańsk-Gdynia.

Jesteśmy przekonani, że długotrwała i zadowalająca współpraca, polega na zaufaniu. Wierzymy, że nasze podejście zorientowane na jakość usług i towarów wyróżnia Prima Serwis na tle konkurencji. Doświadczenie, ciągły rozwój i ewolucja – to nasze najważniejsze atuty.

Solidność, ponad 25-letnie doświadczenie i niezawodność


Firma Prima Serwis oferuje szeroki wachlarz usług związanych z zaopatrywaniem przedsiębiorstw w artykuły żywieniowe, napoje, alkohole i papierosy. Nasza oferta skierowana jest zarówno do sieci handlowych, sklepów spożywczych, hoteli i restauracji. Dzięki wieloletniej obecności w branży, zapewniamy najwyższy standard wykonywanych usług, terminowość i niezawodność.


Solidność, ponad 25-letnie doświadczenie i niezawodność

Odpowiednie warunki przechowywania i transportu

Odpowiednie warunki przechowywania i transportu

Doskonale rozumiemy, że logistyka w branży spożywczej to wymagająca dziedzina gospodarki. Działamy w tym obszarze od 1995 roku, co jest gwarancją ogromnego doświadczenia i stabilnej pozycji na rynku.

Dysponujemy własnymi magazynami oraz flotą pojazdów dostawczych. Niezwykle istotnym aspektem logistyki w zaopatrywaniu firm w produkty żywnościowe jest dbanie o ich odpowiednie warunki przechowywania (temperatura, wilgotność). W codziennej pracy stosujemy rygorystyczne procedury w tym zakresie, co jest gwarancją dostarczania zawsze świeżych produktów do naszych kontrahentów.

Produkty spożywcze, alkohole, piwo, napoje

W ofercie Prima Serwis znajduje się szeroki asortyment produktów spożywczych. Stale poszerzamy naszą ofertę, jak również nawiązujemy kontakt z zaufanymi producentami. W ten sposób wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom różnych branż, w których wykorzystuje się produkty żywnościowe. Oferta Prima Serwis zarówno produkty spożywcze, jak i napoje, alkohole oraz piwo. 


Produkty spożywcze, alkohole, papierosy

Zaopatrywanie sieci handlowych

Zaopatrywanie sieci handlowych

Prima Serwis to firma, która dysponuje ogromnym doświadczeniem w projektowaniu i wdrażaniu sieci logistycznej w dostawie żywności. Z tego powodu jednym z obszarów naszej działalności jest dostarczanie produktów spożywczych dla sieci handlowych. Ze względu na odpowiednie zaplecze, jesteśmy w stanie realizować praktycznie każdy rodzaj przedsięwzięcia w zakresie zatowarowania sieci handlowych.

Zaopatrywanie statków i promów

Firma Prima Serwis umiejscowiona jest w pobliżu portu w Szczecinie. Regularnie znajdujemy się w portach w Świnoujściu i w Gdańsku (6 razy w tygodniu). Jesteśmy stałym dostawcą dla takich armatorów jak Unity Line, Euroafrica czy Polferries. Gwarantujemy kompleksowe usłu

Zaopatrywanie statków i promów

Zapraszamy do współpracy z Prima Serwis!

Jeżeli szukają Państwo zaufanego dostawcy towarów spożywczych, alkoholi czy papierosów – nasze firma zapewnia najwyższy standard ich dostarczania bezpośrednio do lokalizacji docelowej. W przypadku jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu drogą telefoniczną, mailową lub do wizyty bezpośrednio w siedzibie naszej firmy.